Galeri

İletişim

BEKİROĞLU GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Biz Kimiz?

Ordulu iş insanı Murat Bekiroğlu tarafından 2021 yılında kurulan Bekiroğlu Gayrimenkul Geliştirme Tic. A.Ş., faaliyetlerine; Bekiroğlu’nun denizcilik ve yatçılık sektöründe ülkemize kazandırarak çok kısa sürelerde Türkiye’nin lider firmaları hâline getirdiği Trio Deniz ve Saysail markalarını başarıya ulaştıran girişimci anlayışını, 30 yılı aşkın ticari tecrübesiyle birleştirerek ülkemizin çağdaş, estetik, sağlam ve güvenli konut ihtiyacını karşılamaya katkı sunmak üzere gayrimenkul sektörüne yönlendirme kararıyla Murat Bekiroğlu’nun doğup, yetiştiği Ordu’da başlamıştır.

Trio Deniz ve Saysail markalarında olduğu gibi Bekiroğlu Gayrimenkul Geliştirme Tic. A.Ş.’de de cesur bir yenilikçilik yaklaşımıyla mevcut standartların üzerinde benzersiz ve sektöre örnek teşkil edecek konut projelerini zaman kaybetmeksizin hayata geçiren firma; mimari, mühendislik, işçilik ve malzeme kalitesi bakımından dikkat çeken ilk projesinden itibaren farkını ortaya koymuş; yerel halkın yanı sıra uluslararası yatırımcının da büyük ilgisiyle karşılaşmıştır.

Henüz genç bir firma olmasına rağmen Murat Bekiroğlu’nun daha önce farklı sektörlerde göstermiş olduğu başarı ve kazanmış olduğu güvenilirlik sayesinde etkili ve başarılı bir giriş yaptığı sektörde saygın markalar arasındaki yerini almıştır.

Tüm projelerini kendi öz kaynaklarıyla hayata geçiren Bekiroğlu Gayrimenkul Geliştirme Tic. A.Ş., doğaya ve çevreye saygılı; mevcut coğrafyanın kültürel dokusuna uyumlu, güvenli ve sağlam gayrimenkul projelerini öncelikle Ordu’dan başlatarak ülke geneline yaymak ve yurt dışında da sürdürmek için çalışmalarını devam ettirmektedir.

Farklı sektör
+
YILLIK DENEYİM
+
EKİP ÜYESİ

” İstediğiniz şeyin hazır bir taslağı olmasa bile, hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacağız. “

Suat Bekiroğlu

Genel Müdür

Vizyon

Tamamıyla müşteri odaklı ve %100 müşteri memnuniyetini benimseyen bir anlayışla çevreye, doğaya, geleceğe duyarlı bir şekilde mevcut mimari dokulara uyum sağlayarak yer aldığı kentin silüetine olumlu katkıda bulunacak yaşanabilir ve yaşayan estetik ve sağlam yapıları; en çağdaş inşaat yöntemlerini ve imalat teknolojilerini birinci sınıf malzeme ve kusursuz işçilikle birleştirerek hayata geçirip, hem yerel hem de global ölçekte uzmanlığıyla güvenilir ve saygın bir Türk inşaat firması olarak her türden inşaat çözümleri için tereddütsüz ilk akla gelen marka olmak.

architect1

Misyon

Hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize karşı “Dürüstlük, İyi Niyet, Güzel Ahlak” ilkelerine her zaman sadık kalarak, hep birlikte bir aile olduğumuz bilinciyle kaliteden, sağlamlıktan ve estetikten ödün vermeden her ihtiyaca uygun çeşitlilikte ve farklı kullanım senaryolarına uyum sağlayabilecek esneklik ve özelleştirilebilirlik kabiliyetine sahip; müşterilerimizin “yuvam” diyebilecekleri ulaşılabilir yaşam alanları inşa etmek.

image2-home5
bEKİROĞLU gRUP

TÜM SEKTÖRLER

Trio Deniz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle sektördeki en iyi iş pratiklerini uygulamaya odaklanarak faaliyet gösteren Türkiye’nin lider yatçılık firmasıdır.

TRİO dENİZ
trio

Saysail, 2019 yılında Akdeniz’in iki lider markası Trio Deniz ve Croatia Yachting’in güçlerini birleştirmeleriyle ortaya çıktı.

saysaıl
saysail

Henüz genç bir firma olmasına rağmen Murat Bekiroğlu’nun daha önce farklı sektörlerde göstermiş olduğu başarı ve kazanmış olduğu güvenilirlik sayesinde etkili ve başarılı bir giriş yaptığı sektörde saygın markalar arasındaki yerini almıştır.

Bekiroğlu Gayrimenkul Geliştirme
bg-fallback-home7
trio

TRİO DENİZ

Trio Deniz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle sektördeki en iyi iş pratiklerini uygulamaya odaklanarak faaliyet gösteren Türkiye’nin lider yatçılık firmasıdır. Trio; Sanlorenzo, Bluegame, Prestige, Jeanneau, Sacs, Ryck, Hanse, Moody ve Excess gibi hepsi de segmentiyle özdeşleşmiş, standartları belirleyen dünyaca ünlü 9 farklı ikonik markanın Türkiye resmî distribütörüdür.

Merkez ofisinin de kurulu olduğu İstanbul’da 2005 yılında faaliyete başlamış olan Trio, ayrıca, Bodrum ve Göcek’teki ofisleri ve satış sonrası hizmet noktalarıyla da Türk yatçılığının merkezi konumundaki güney kıyılarında yat severlere yüksek standartlı hizmet vermeye devam etmektedir. Temsilcisi olduğu dünyaca tanınmış markaların satış ve satış sonrası hizmetlerini uzun yıllardır başarıyla sürdüren Trio, 2019 yılında sektöre kazandırdığı Saysail markasıyla da deniz ve yat turizminin önemli bir kolunu oluşturan bare-boat ve crewed charter sektörüne yatırımlar yapmakta; yerli ve yabancı tekne severlere her geçen gün büyüttüğü; Türkiye’nin en genç, en geniş filosuyla hizmet vermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama hedefini benimsemiş Trio, endüstrinin önde gelen tecrübeli isimlerinden, uzman mühendislerden ve alanlarındaki deneyimlerini uluslararası eğitimlerle güçlendiren teknisyenlerden oluşan 80 kişiyi aşkın yetkin kadrosuyla yat severlere en yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

saysail2

SAYSAIL

Saysail, 2019 yılında Akdeniz’in iki lider markası Trio Deniz ve Croatia Yachting’in güçlerini birleştirmeleriyle ortaya çıktı. Global ölçekte lider pek çok yat markasının Türkiye temsilcisi Trio Deniz, Türk pazarına mükemmel hâkimiyetini müşteri odaklı bir yaklaşımla birleştiriyor. Hırvatistan’ın lider yatçılık firması ve 20 yılı aşkın deneyime sahip yat kiralama markası Croatia Yachting ise Split’teki Merkez ofisi ve Dalmaçya kıyılarına dağılmış 5 şubesiyle 115.000’in üzerinde mutlu müşteriye hizmet etmiştir.

Trio Deniz ve Croatia Yachting; Sanlorenzo, Fjord, Prestige, Jeanneau, Hanse, Bali, Sealine, Moody, Dehler, Ryck ve Excess’in de aralarında bulunduğu günümüz pazarının en çok satan lider yat markalarını temsilcisi olarak her segmentten tekneyi yatçılık camiasına sunuyor.

Toplamda 40 yıla yakın yatçılık deneyiminden yararlanan Saysail, denizde en yüksek standartllaro sunmak üzere faaliyete geçmiştir.

0